zavřít

Motorkářská adventura Full Throttle Remastered vyjde 16. dubna

PlayStation 4 PC MAC VITA Xbox One Linux

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Mohu sice Tim Schaferovi sáhodlouze spílat za Kickstarter vymknutý z kloubů v podobě Broken Age, ale faktem je, že si stačí vzpomenout na vynikající Full Throttle a je mu (skoro) vše odpuštěno. A to skoro by mohlo zmizet 16. dubna, protože vyjde Full Throttle Remastered a pokud se nic nepokazí, budu se moct zase vrhnout do příběhu šéfa motorkářského gangu Bena Throttlea.

Full Throttle Remastered si už můžete předobjednat na GOG.com, kde vás vyjde i se slevou na 12 eur. Stejně jako Day of the Tentacle Remastered a Grim Fandango Remastered můžete i tady očekávat modernizovanou grafiku, remasterované ozvučení, ovládání odpovídající roku 2017 a kdyby se vám všechny tyhle novoty nelíbily, také možnost přepnout se zpátky do původní verze hry jako kdyby se zase psal rok 1995.

A kdybyste neměli dost her od Double Fine dost, na GOG.com probíhá slevová akce na hry z produkce tohoto studia, včetně obou zmíněných remasterů. Minimálně u Grim Fandango už je nová cena opravdu směšná a pokud jste ji nehráli, určitě po ní sáhněte.

Tagy: retro adventura HD remake

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.