zavřít

Čas k výkonu trestu, vyšlo DLC Criminal Past pro Deus Ex: Mankind Divided

PlayStation 4 PC Xbox Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Zpátky v čase se vrátíte v novém příběhovém LDC Criminal Past k povedenému stealth RPG Deus Ex: Mankind Divided. Jak vám rychlým střihem vysvětlí nový trailer, Adam Jensen vzpomíná na svou první misi v rámci protiteroristické jednotky Task Force 29, která jej zavedla do speciálního vězení pro augmentované. A jelikož už toto rozšíření vyšlo, můžete si navléknout anti-augmentové okovy a hlásit se k výkonu trestu.

Ze samotného videa vypadá samotné prostředí vězení opravdu dobře a trochu mi evokuje skvělý začátek The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay. Samozřejmě je otázka, jak moc bude vězení fungovat opravdu jako vězení a nebo zda půjde jen o sled přísně lineárních misí.

Nicméně samotné prostředí uzavřené komunity a tedy několika klíčových aktérů by mohlo vytvořit příjemné jeviště pro tenhle datadisk. To, že Jensen přijde minimálně o část svých schopností je spíše jen bonus, který vás donutí myslet trochu jinak v rámci zaběhlých scénářů.

Tagy: stealth RPG kyberpunk

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.