24 hodin: pondělí 15. 3. 2010

neděle 14. 3. 2010   pondělí 15. 3. 2010   úterý 16. 3. 2010

Recenze (1) | Články (4) | Bleskovky (11) | Hry (0) | Obrázky (0)

Doporučená četba

    Pro tento den pro vás nemáme doporučenou četbu

Recenze (1)

  • I-Fluid

    15.3.2010 00:00Recenze   Autor: Marek Beniač   Komentáře: 0

    Nejvíce úrazů se stane v domácnostech. Dětský pokoj či kuchyně jsou místy nebezpečnými zvlášť pro kapku vody, z jejíž perspektivy nahlédneme na svět v logické arkádě.

Články (4)

Bleskovky (11)

  • V přídavku pro Modern Warfare 2 bude pětice MP map: Crash (předělávka z CoD4 ve zdevastovaném městě), Overgrown (další předělávka z CoD4 vhodná pro snipery), Storm (průmyslová zóna za bouřky), Bailout (vícepatrový komplex apatmánů) a Salvae (zasněžená skládka).
  • Domácí fanstránka o God of War III.
  • Mluvčí Sony měl na GDC hovořit o cílení Gran Turismo 5 na říjen i s podporou 3D.
  • První epizodu Fable II (zdarma) si stáhlo 600 tisíc uživatelů Xbox Live, což je podle Molyneuxe masivní úspěch.
  • Game Informer mezi platformami Red Dead Redemption uvádí i PC - chyba nebo utajený záměr?
  • Nový artwork z PC/PS3 verze datadisků Episodes from Liberty City k Grand Theft Auto IV:
  • Projekt od britské pobočky Cryteku, původně Free Radical, se jmenuje Self Defense a podle loga to vypadá na nějaké cvičení.
  • Tvůrce Age of Empires přiznal důvody, proč skončili Ensemble Studios: nemohl za to Microsoft, nýbrž špatný systém práce a zdlouhavý vývoj.
  • Bungie si znovu zaregistrovali značku Marathon, což naznačuje možný remake této hry původně pro Maca.
  • Aliens vs Predator dostal od britského časopisu EDGE jen 5/10.
  • Tento týden na Tiscali: Dawn of War II Chaos Rising, Settlers 7 a snad i video-recenze God of War III.

Videa

Pro tento den pro vás nemáme žádná videa

Obrázky (0)

Pro tento den nejsou žádné nové obrázky

Nové hry v databázi (0)

    Pro tento den pro vás nemáme žádné nové hry

neděle 14. 3. 2010   pondělí 15. 3. 2010   úterý 16. 3. 2010

Obchod

Games.cz na Facebooku

Games.cz na Twitteru